Czy jest możliwy lot samolotem po urazie głowy?

Witam. Mąż 3 miesiące temu miał wypadek w którym doznał urazu głowy. Angielscy lekarze stwierdzili pęknięcie czaszki i krwiaka podtwardowkowego. 3 dni leżał na obserwacji. po tym czasie został wypuszczony do domu. do tej pory nie zrobili mu żadnych dodatkowych badań. jedynym zaleceniem były leki przeciwbólowe. od około miesiąca bóle nie nawracają. za tydzień lecimy do Polski. czy będzie to możliwe?

Lek. Michał Lenard

Nie powinno być przeciwwskazań do lotu samolotem. Pozdrawiam!