Czy jest możliwy poród naturalny przy złamaniu kości ogonowej?

Witam,
Moja kość ogonowa jest złamana pod kątem 90 stopni. Złamałam ją 3 lata temu. Bardzo mi zależy na porodzie naturalnym. Wcześniej miałam cesarskie cięcie. Czy w takiej sytuacji jest możliwy poród naturalny i czy jest ryzyko, że kość ponownie się złamie (w drugą stronę) podczas porodu?

Dzień dobry!
W takich przypadkach podpieramy się opinią ortopedy i jego sugestią co do drogi porodu.
Jeśli kość ogonowa będzie przeszkodą porodową to niestety nie będzie możliwy poród.
Przy porodzie nie doszłoby do jej ponownego złamania.
Z poważaniem