Czy jest nadzieja dla ojca przy narządach zaatakowanych rakiem?

witam mój tata lat 59 ma wycięty woreczek żółciowy, wątrobę i węzły chłonne zaatakowane rakiem, ale najgorsze jest to że ma żółtaczke poziom bilirubiny 16 i lekarze powiedzieli że nie ma dla niego ratunku bo nie podadzą chemii powiedzieli nam że już umiera i zostaje nam czekać, czy to prawda, czy jest jakaś nadzieja

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć na takie pytanie na odległość - nie znając szczegółów stanu obecnego pacjenta!!! z.żurawski