Czy jest obecny zarodek?

Witam mam problem takiego typu że nie wiem co jest ze mna nie tak. Zrobiłam trzy testy 23 grudnia. Po wizycie u ginekologa ktora się odbyła 28 grudnia , Pani stwierdzila ze mam tobiela i pęcherzyk ciążowy o wielkosci 3mm. Poczym położyłam się w szpitalu gdzie inny ginekolog stwierdził że to nie jest psełdo ciąża i mi gratulował zajscia w ciążę. A 11 stycznia byłam kolejny raz byłam i innego ginekologa i pęcherzyk miał już 8mm ale zarodka brak. Dzisiaj byłam u ginekologa i nie powiedział mi co i jak tylko wystawił mi skierownie do szpiatala. Lekarz stwierdził ze ciąza w dniu 11 stycznia ma 7 tydzień i nie sugerował sie tym co powiedziałam ze mam nieregularne cykle. Wiec nasuwa się pytanie kiedy bedzie widac zarodek i czy jestem w ciąży bezzarodkowej?? prosze o jakaś odpowiedz dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa