Czy jest podejrzenie wczesnej ciąży?

Witam . mam podejrzenie wczesnej ciazy niestety jeszcze nie mam pewnosci czy napewno bo lekarz obliczyl ze bylby to okolo 4 tydzien ciazy a na USG jeszcze nic nie widac . ostatnia miesiaczke mialam 25 maja testy ciazowe wychodza pozytywne ale karmie piersia pierwsze dziecko jeszcze dlatego ginekolog powiedzial ze moga wychodzic dodatnie . od 3 dni mam brazowe plamienia i martwie sie bo nie wiem czy cos sie dzieje . plamienia nie sa duze nic mnie nie boli. Jednak dlaczegi tak sie dzieje ?

Proszę wykonać poziom beta-HCG we krwi. Jeśli wynik będzie wysoki, w zakresie ciąży 4 tygodniowej to prawdopodobieństwo obecności ciąży jest bardzo wysokie.