Czy jest prawdopodobieństwo, że zajdę w ciążę?

Mam jeszcze pytanie. Mój cykl wynosi 31-32 dni a miesiączka trwa mniej więcej 6-7 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 28 listopada. Czy to, że współżyłam z partnerem 11.12/12.12/13.12.2010 da prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, a jeśli nie to kiedy w moim przypadku w cyklu 31-32 dniowym występują dni płodne?
Dziękuję za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Użytkowniczko!

Każda aktywna seksualnie para w wieku reprodukcyjnym powinna liczyć się z możliwością ciąży. Przy współżyciu bez zabezpieczenia prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w najbardziej płodnym dniu cyklu (dniu owulacji) stanowi ok. 25-30%. Prawdopodobieństwo ciąży pomimo stosowania antykoncepcji określa indeks Pearla.
Proszę poczekać do terminu miesiączki i przeprowadzić test ciążowy z krwi lub moczu. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, zarodek może się nie zagnieździć, a nawet jeśli się zagnieździ, to w terminie miesiączki może dojść do poronienia.

http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy
Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl