Czy jest prawdopodobne, że zaszłam w ciążę?

Witam:)
Mam pytanie, kochałam się z chłopakiem 5 dni przed miesiączką i w trakcie, bez zabezpieczenia, podkreślam, że partner nie skończył we mnie. Okres trwał krócej niż zwykle. Teraz mam zawroty głowy i nieco powiększył mi się brzuch.
Czy jest prawdopodobne, że zaszłam w ciążę?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze, jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet i podczas stosunku przerywanego.

Aby uzyskać 100% pewność, należy zgłosić się do lekarza ginekologa. We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy dostępny w aptekach na terenie całego kraju.

Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, przykłady poniżej:
/pytania/czy-w-takim-przypadku-moge-byc-w-ciazy

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl