Czy jest prawdopodobne, żebym była w ciąży?

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 6.08.2015 a owulację (wg. kalendarza) około 25-27.08.2015. Z mężem kochaliśmy się w te dni bez zabezpieczenia. Miesiączkuję regularnie, co 28-30 dni. Kolejny okres miałam dostać pięć dni temu, ale do dziś nie ma. Zrobiłam trzy testy ciążowe w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki, następny 2 dni później i ostatni dzisiaj. Wszystkie wyszły negatywnie. Ostatnie dni bolało mnie podbrzusze i powiększyły się brodawki. Czy jest prawdopodobne żebym była w ciąży?

Piotr Pilarski

Jeśli testy wyszły negatywnie po 14 dniach to oznacza, że nie jest Pani w ciąży.

Pozdrawiam.