Czy jest ryzyko ciąży po stosunkach bez zabezpieczenia przed okresem?

Witam bardzo serdecznie. Mam pewien problem gdyż kochałam się z chłopakiem z 19.10 na 20.10 i 21.10 też . Mój facet pierwszej nocy (19.10) doszedł we mnie 3 razy a następnej nocy 2 razy.Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże kiedy moja ostatnia miesiączka była 23 września. Bardzo proszę o odpowiedź :)

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
To było około 26 i 27 dnia cyklu, czyli ryzyko ciąży w tej fazie cyklu jest znikomo małe (istnieje wtedy gdy z bliżej nieokreślonych przyczyn doszło do opóźnienia owulacji w tym cyklu). Nie podała Pani ile trwa cały cykl a wyliczenia odnoszą się do typowego 28-dniowego cyklu. Pozdrawiam