Czy jest ryzyko ciąży w wyniku pominięcia tabletki antykoncepcyjnej 6 dni po stosunku?

Od czerwca 2014 zażywam tabletki antykoncepcyjne (24 4 placebo).19.11.(środa) kochałam się z narzeczonym (wytrysk poza pochwą).W niedzielę rozpoczęłam nowe opakowanie.25.11.(wtorek)zapomniałam wziąć trzeciej tabletki z 1 tygodnia i wzięłam ją w środę po 16-17 godzinach od godziny,gdy powinnam ją przyjąć.Tego samego dnia zażyłam kolejną o zwykłej porze–według zaleceń ulotki.Przez 7dni się nie kochamy.A co ze stosunkiem 6 dni przed zapomnieniem?Czy on był bezpieczny?Pleminiki mogą żyć tak długo?

witam,
stosunek w trakcie krwawienia z odstawienia nie niesie raczej ryzyka zapłodnienia.
Pominięcie tabletki obniży skuteczność antykoncepcji w całym cyklu.
raczej ogólnie wykluczam możliwość ciąży jeżeli dobrze rozumiem kolejność zdarzeń, ale gwarancji nie mam.

Proponuję wykonac test ciążowy