Czy jest ryzyko zajścia w ciążę po pettingu?

Mam pytanie: 5 kwietnia skończyła mi się miesiączka, a od 6 kwietnia miałam wziąć tabletki antykoncepcyjne, ale postanowiłam po 6 latach zrobić sobie przerwę. Jednak 12, 13 i 14 kwietnia co prawda nie uprawiałam seksu, ale pieszczoty z ocieraniem o siebie narządów płciowych były i doszło do wytrysku. Co prawda sperma nie była już przenoszona niczym głębiej, ale już nie wie, co myśleć. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Naczytałam się różnych postów na forach i już na prawdę nie wiem, co myśleć. Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Teoretycznie możliwa jest ciąża na skutek pettingu (gdy nasienie zostanie przeniesione do pochwy np. palcem). W praktyce zdarza się to rzadko, ale na 100% nie można wykluczyć możliwości ciąży.

Pozdrawiam!