Czy jest ryzyko, że zaraziłem się czymś od prostytutki?

Tydzień temu odbyłem dwa stosunki z prostytutkami, oba seks oralny bez zabezpieczenia i reszta z zabezpieczeniem. Jakie jest ryzyko zarażenia się czymkolwiek i w jakim okresie należy wykonać badania?

Dzień dobry, przy niewystępowaniu urazów w jamie ustnej oraz zmian zapalnych czy owrzodzeń na narządach płciowych ryzyko jest niewielkie. Badania można wykonać po 4 (HBV), 6 (kiła), 12 tygodniach (HIV). Dodatkowo proszę obserwować w kierunku pojawienia się objawów lub dolegliwości oraz stosować prezerwatywy.