Czy jest skuteczna metoda leczenia choroby Dupuytrena?

Czy jest skuteczna metoda leczenia choroby Diupitrena. Miałem 3 operacje paliczka lewej ręki i nie pomogło.Teraz mam przykurcz 2wóch palców prawej ręki.Mam 48lat a pierwszą operacje miałem w wieku 29 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac sie do lekarza reumatologa, być moze warto byłoby rozszerzyć diagnostykę.