Czy jest sposób na większy biust?

Mam 28 lat, jestem mężatką i jestem też chora na cukrzycę. Mam bardzo mały biust o rozmiarze A75 - bardzo się wstydzę mojego biustu. Czy jest naturalny sposób na powiększenie biustu? Tabletek antykoncepcyjnych nie mogę zażywać.

Witam serdecznie.

Niestety cudownych sposobów - oprócz oczywiście zabiegu chirurgicznego - powiększenia piersi nie ma. Nie polecam stosowania specyfików, które rzekomo mają poprawiać rozmiar biustu - to jest zwykłe oszustwo, wyciąganie pieniędzy i można dodatkowo sobie zaszkodzić.
Biust powinien powiększyć się naturalnie podczas ciąży i okresu karmienia piersią.

Proszę także odwiedzić lekarza ginekologa. Czasami za małym rozmiarem biustu stoją wady w postaci niedorozwoju gruczołów piersiowych, które można leczyć chirurgicznie w ramach NFZ.

Pozdrawiam serdecznie.