Czy jest sposób na zmniejszenie wielkości i skorygowanie skrzywienia penisa?

Mam 37 lat i nietypowy problem. Moim kompleksem jest za duży penis. Moja kolejna już partnerka narzeka na jego wymiary. Nieźle musimy się namęczyć, żeby odbyć przynajmniej namiastkę normalnego stosunku. A i przyjemności jest niewiele. Mój penis ma 19cm długości i 14cm w obwodzie. Poprzedni partnerzy mojej narzeczonej mieli penisy do 12cm i cieńsze w obwodzie, z nimi przeżywała niesamowite rozkosze. Poza tym mój członek jest zakrzywiony w dół. Czy jest jakaś metoda na zmniejszenie jego rozmiarów i wyprostowanie? Słyszałem o jakiejś metodzie wyginania penisa w przeciwną stronę do zakrzywienia w półwzwodzie.

Witam!

Nie istnieją sposoby na zmniejszenie prącia, skuteczne jest natomiast stosowanie odpowiednich technik, które mogą zminimalizować przykre odczucia partnerki.
Skrzywienie prącia, o ile nie jest patologiczne, czyli nie nosi znamion zniekształcenia, nie kwalifikuje się do zabiegu chirurgicznego, który jest jedynym sposobem na skorygowanie kształtu penisa.

Pozdrawiam