Czy jest szansa, by wrócić do tabletek Elin?

Mam Zespol policystycznych jajnikow, pojawilo sie rowniez lysienie androgenowe. Przez pol roku bralam tabletki niestety mam migreny, pojawily sie objawy neurooigicNe jak chwilowe zawezenie pola widzenia. Tabletek nie biore juz drugi rok, objawy neurologicNe pojawiaja sie czasami przy zmeczeniu i silnym stresie. Niestety wlosy znow zaczely wypadac, czy jest szansa zeby wrocic do tabletek- lykalam Elin czy moze jest jakis inny ratunek w tej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza endokrynologa i wykonać diagnostyke hormonalna , buc może wskazana będzie wizyta u dermatologa