Czy jest szansa do zakwalifikowania się do operacji bariatrycznej?

Moja waga to 111kg przy wzroście 172cm. Jestem w grupie ryzyka zachorowania na cukrzycę,lekkie nadciśnienie tętnicze. Wielokrotne próby schudnięcia,również pod okiem dietetyka nie przyniosły dużych rezultatów. Czy jest szansa na zakwalifikowanie się do oberacji bariatycznej?

Lek. Paweł Szadkowski

Przy Pani wadze i wzroście - BMI jest już wskazaniem do wykonania takiego zabiegu. Oczywiście decyzję podejmuje lekarz kierujący na zabieg.