Czy jest szansa na ciążę i co oznacza taki śluz?

Witam, mam straszne zakłopotanie Stosunek odbył się w ostatnich dniach miesiączki potem po tygodniu miałam dni płodne ( tak mi się wydaje, wskazywał na to śluz ) Czy jesli po stosunku normalnie dostałam okresu, potem zauważyłam u siebie śluz jak płodny lepki rozciągliwy, a teraz okres mi sie spóźnia jest szansa na ciążę ?

Lek. Tomasz Budlewski

są, raczej niskie ale są. wskazane oznaczenie poziomu beta hcg.