Czy jest szansa na ciążę przy rosnącym wyniku bHCG?

Witam, z takim przypadkiem chyba sie tutaj nie spotkałam, mianowicie byłam zorbić bete 2 dni temu ( dodam, że było to 4 dni przed okresem) wynik ujemny <0,100.. wykonałam ponownie bete dziś ( 2 dni przed spodziewaną miesiączką) badanie było robione w tym samym labolatorium wynik 0,8. wiem, że wynik mniejszy niż 5 oznacz brak ciąży, jednak tutaj ewidentnie coś rośnie, co o tym myślicie? czy są jeszcze szanse, że za 2 dni miesiączka nie przyjdzie? czy jest szansa na ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze szansa jest . Jeżeli miesiączka nie wystąpi proponuje powtórzyć oznaczenie beta hcg