Czy jest szansa na ciążę u 26-latki?

Witam obecnie jestem w 6 tyg ciąży będąc u ginekologa lekarz stwierdził ze jest tylko sam pęcherzyk ciążowy 0,94 mm bez zarodka to ciaza się jeszcze rozwinie ?? Dodam ze ostatnia miesiączkę miałam 15 marca testy były robione 20 kwietnia dwa i wyszły pozytywne na usg byłam 26 kwietnia proszę o pomoc czy mogę liczyć jeszcze ze zarodek się pojawi ?

Ostatecznie można dać odpowiedzieć czy ciąża się rozwija czy nie w 7-8 tygodniu czyli jak myślę w chwili obecnej na ponownym kontrolnym badaniu USG. Wtedy będzie już można ewidentnie odpowiedzieć na pytanie czy zarodek rzeczywiście się rozwija.