Czy jest szansa na powrót do sprawności po urazie nogi na skutek wypadku samochodowego?

Witam, uległem wypadkowi a mianowicie samochód przejechał mi po nodze... Uległem wieloodłamowemu złamaniu kości piszczelowej oraz strzałkowej...po 6 dniach oczekiwania na operację został mi wsadzony pręt od kolana do kostki wzdłuż kości piszczelowej, strzałkowa nie została zoperowana gdyz tak stwierdził lekarz...moje pytanie brzmi: czy po takim złamani będę jeszcze kiedykolwiek wrócić do pełnej sprawności fizycznej a mianowicie chodzi mi o sporty walki takie jak MMA. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Michał Lenard

Na to pytanie musi Panu odpowiedzieć Pański lekarz prowadzący, który zna Pana stan kliniczny. Jednak sporty walki najprawdopodobniej nie będą u Pana najlepszym pomysłem. Pozdrawiam!