Czy jest szansa na powrót partnera życiowego?

Dzień dobry. Mój partner to mężczyzna raczej ogarnięty. Jest po związku gdzie był traktowany nie za dobrze, a z tego związku jest dziecko. Po krótkiej przerwie w naszej relacji postanowilismy sproboealwac raz jeszcze. Wszystko szlo dobrze. Ja pracowalam nad sobą on nad sobą. Nasi najblizsi byli zadowoleni, że nam się uklada lepiej niz wtedy. Sam im mówił, ze tak jest. Zorganizowal rowniez spotkanie naszych rodzicow aby się poznali. W planach bylo wspolne mieszkanie. Walczylam o prace blizej jego mieszkania aby ulatwic sobie i nam zycie. Udalo sie. I wtedy cos peklo. Nasze relacje przestaly byc takie fajne. Az w koncu on napisal smsa w ktorym obwinil mnie cala wina za rozpad tego. Kazdy powod ktory podal nie ma pokrycia w zyciu realnym. Napisal mi calkiem co innego niz mowil bliskim, zrzucil cala odpowiedzialnosc na mnie choc to co pisal bylo bzdura. Czy to mozliwe ze mimo wczesniejszych checi wystraszyl sie tego wspolnego mieszkania? Czy jest szansa ze wroci?

Dzień Dobry Pani,

W odpowiedzi na Pani pytanie.., zaprezentowała Pani swoja wersję, dotyczącą Państwa związku.
Być może relacja Pani Partnera byłaby inna?

Będąc w relacji partnerskiej, jest trudność zobaczenia relacji w sposób zobiektywizowany, tym bardziej, jeśli ma się różne/przeszłe historie osobiste w tle.

Za Pani słowami: >>Jest po związku gdzie był traktowany nie za dobrze, a z tego związku jest dziecko<< może przemawiać nadmierna ostrożność w podejmowaniu decyzji, dotyczącej zobowiązań.
Może być trudność w podejmowaniu decyzji.
Bo podjecie decyzji, wiąże się z braniem odpowiedzialności...?

Powodów takiego stanowiska i decyzji Pani Partnera, może być sporo.
Zaciekawiły mnie Pani słowa: >>Nasi najblizsi byli zadowoleni, że nam się uklada lepiej niz wtedy<<
I moje pytanie..., a jak Pani czuła się w tej relacji, po krótkiej przerwie?

Powracając do Pani pytania: >> Czy jest szansa ze wroci?<<
Zachęcałabym Panią, by dać sobie i Partnerowi przestrzeń, by skupić się na sobie..., paradoksalnie właśnie teraz! na swoich przyjemnościach..., a ułoży się...

Myślę, że przydatna byłaby dla Pani rozmowa z Psychologiem - gdyby zechciała Pani taka rozmowę ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Życzę Pani tylko pięknej, spełnionej relacji, na której tak Pani zależy!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605