Czy jest szansa na przywrócenie sprawności palca?

Witam ok2 miesiecy temu rozciolem pilom dlon prawom zostalo pszeciete sciegno palca wskazujacego w miejscu gdzie konczy sie dlon a zaczynajom palce w gornej czesci dloni i sciety mam tez stae pszeciecie nastapilo dokladnie na kosci gdzie sie zgina palec czy jest mozliwosc ze bedzie sprawny palec szwy 4 tygodnie temu zdjete a szyna ma byc teraz zdjeta po ok 6do7 tygodni noszona

Trudno cokolwiek przewidzieć, proszę zapytać ortopedę który Pana bada jakie są uszkodzenia i co proponuje. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.