Czy jest szansa na to, że zarodek się rozwinie?

Witam, ostania miesiaczke mialam 22 sierpnia. Jestem w ciazy dnia 16 wrzesnia beta hcg wynosiła 37 jednostek.5 Pazdziernika byłam na pierwszym usg u ginekolog i stwierdziła, ze według miesiaczki to 6,3 tydzien a według usg 4,4 tydzien widac tylko pecherzyk 7 mm. i chyba ciaza się zatrzymała i poronie bo się wiek ciązy nie zgadza z ostatnią miesiączka.Powiedziala, że poronie, ale musze bete zrobic i powtorzyc za dwa dni.Czy jest szansa na to, że rozwinie sie zarodek? :(

Aleksander Ropielewski

Stwierdzić to można wykonując kontrolne badanie USG oraz kontrolne badanie poziomu beta hcg.