Czy jest szansa na wyleczenie choroby serca?

Witam, mój mąż jest bardzo chory frakcja wyrzutowa serca w chwili badania miał 12 ,15 procent, bo dłuższym pobycie w szpitalu wzrosła na 22 procent, oczywiście dalej go badają i lekarze mówią że trzeba zrobić przeszczep. Czy jest szansa że frakcja wyrzutowa serca jeszcze wzrośnie, czy będzie żył, jestem załamana

Szanowna Pani, szkoda że nie napisała Pani jaka jest dokładna przyczyna takiego stanu rzeczy. Jeżeli lekarze sugerują przeszczepienie serca to nie sądzę, aby frakcja miała się poprawić