Czy jest szansa na wyleczenie mamy?

Moja mama miała operację 17 lat temu na tętniaka aorty i wszczepiono jej zastawkę. Od 2 lat posiada także stymulator serca. Od tygodnia jest w szpitalu bo wykryto przecieki zastawki i tętniaki na tej zastawce.Jutro ma mieć koronarografię. Bardzo proszę mi napisać czy jest szansa na leczenie mamy, nie może mieć więcej narkozy.Bardzo to przeżywam i boje się o nią. Stwierdzono także dużą anemię. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz. Dziękuje

Szanowna Pani, bez wglądu do dokumentacji medycznej nie jestem w stanie określić przez internet czy jest szansa na wyleczenie