Czy jest szansa na zbudowanie pozytywnych relacji w związku i odcięcie się od negatywów z przeszłości?

Witam, brak komunikacji w małżeństwie z20 letnim stażem, wzajemne obwinianie się i wytykanie tego co było nieprzyjemne. Czy jest szansa na zbudowanie pozytywnych relacji w związku i odcięcie się od negatywów z przeszłości?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję, że podzieliła się Pani swoimi doświadczeniami w związku małżeńskim.

Z Pani relacji..., wydaje się Pani że nie ma szansy, na pracę nad Państwa związkiem?
Chcę Pani powiedzieć, że zawsze jest czegoś przyczyna i skutek...
Nie komunikowaliście się/nie komunikujecie się? Państwo, za słowami Pani: "...brak komunikacji w małżeństwie ... ." - czego jest Pani świadoma i to jest ta ważna informacja, że styl komunikacji wymagałby pracy terapeutycznej (rozwojowej) pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty.

Relacja małżeńska/partnerska jest jedną z najtrudniejszych relacji, wymagającą nieustannej pracy/współpracy, obojga Małżonków oraz wymaga otwartości/umiejętności wyrażania swoich potrzeb oraz odpowiadania na te potrzeby/pragnienia.

Gdy w związek wkrada się monotonia, to jest informacja, że relacja została mocno zaniedbana...
Jednak relację można odświeżyć..., pomimo wszystko..

Podsumowując, zachęcałabym Państwa do rozważenia podjęcia terapii małżeńskiej, byście mogli na nowo zbudować więź między Państwem, by nauczyć się Siebie na nowo.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam Państwa, na konsultację online (via Skype).

Z przesłaniem dla Państwa Tego, Co jest Państwu teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605