Czy jest szansa na zdrową ciążę u 24-latki?

Witam, Od roku staramy sie z mężem o dzidziusia. W końcu sie nam udało, ale martwie sie ze cos może byc nie tak. A wyniki badań i wizyta u ginekologa dopiero za tydzien. Od razu kiedy zrobilam testy ciążowe zapisałam sie do ginekologa. Na USG pani doktor zobaczyła tylko malutka czarną kropeczke. BHCG Mialam 542.11, po dwóch dniach powtórzyłam badanie, ale niestety musze czekac na wynik. Dodam ze miesiaczki mam bardzo nieregularne, wykryto u mnie hashimoto, insulinoopornosc, hiperandrogenizm i hirsutyzm. Moje pytanie brzmi, czy mam szanse na donoszenie i urodzenie zdrowego bobasa?

Szanse są zawsze, proszę spokojnie czekać do USG w 6-7tygodniu, i kolejnych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.