Czy jest szansa, że ciąża rozwija się prawidłowo?

Dzień dobry. Mam problem. Jestem po transferze mrożonego zarodka w dniu 16.06. Doszło do zagnieżdżenia i początkowo beta hcg ładnie wzrastała do 5600 w dniu 03.07. W tym dniu był również widoczny prawidłowy pecherzyk ciążowy w macicy z zarodkiem. Po 3 dniach doszło do dość obfitego krwawienia i w usg obraz pęcherzyka był już nieprawidłowy- tj. miał nieregularny kształt. Beta hcg w dniu 7.07 wynosiła 7370, w dniu 08.07 6860, a dzisiaj 7811. Czy jest szansa, że ciąża rozwia się prawidłowo?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja . Sadze ze warto udac się do lekarza prowadzącego ciąże aby w usg ocenił