Czy jest szansa, że jest za wcześnie na wykrycie ciąży?

Witam mam 33 lata staram sie o dziecko ,przy regularnych miesiaczkach 28 dni przez 10 lat teraz okres sie spoznil juz 5dni .w dniu 4 bylam u ginekologa stwierdzil ze nic nie widac I dal mi cos na wywolanie okresu . testy ciazowe negatywne . 6 dni temu bol prawego jajnika 2 dni temu piersi zaczely byc tkliwe I zgaga od 3 dni dokucza ,czy poprostu jest szansa ze jest za wczesnie na wykrycie ciazy ? Dziekuje

Szanowna Pani, myślę że jest jeszcze za wcześnie. Radzę wykonać badanie beta-hCG z krwi, badanie jest wiarygodniejsze. Pozdrawiam