Czy jest szansa, że moja twarz powróci do normalnego wyglądu po zabiegu z botoksem?

Witam, 1.5 miesiąca temu poddalam się zabiegowi z botoksem na bruksizm. Niestety minęło już trochę czasu, a a prawa strona wygląda nienajlepiej. Nie mogę się do końca uśmiechnąć, zaczęły być bardziej widoczne przez to zmarszczki pod okiem podczas uśmiechu i nie wygląda to najlepiej. Czy jest szansa że to się ureguluje? Czy wróci to do normy po jakimś czasie i będę wyglądała jak przed zabiegiem?

Oczywiście twarz wróci do stanu przed zabiegiem, kiedy - to zależy, ile jednostek toksyny botulinowej zostało podane. Im więcej, tym dłużej należy czekać, maksymalnie do pół roku. Aczkolwiek sugeruję wizytę kontrolną u lekarza, który wykonał zabieg - opisane zmiany niekoniecznie mają związek z wykonanym zabiegiem.