Czy jest szansa, że po zakończeniu leczenia trądzik nie wróci?

Witam. Biorę Izotek, niedawno osiągnęłam dawkę minimalną (120mg/kg masy ciała), pryszcze na twarzy przestały się pojawiać już po kilku tygodniach leczenia, wkrótce też na dekolcie, było niemal idealnie, aż nagle po tej dawce minimalnej znowu zaczęło coś wyskakiwać, nie takie duże jak kiedyś, ale martwi mnie to. Czy jest szansa, że mimo to po zakończeniu leczenia trądzik nie wróci? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza dermatologa i Ew modyfikacja leczenia