Czy jest szansa, że włosy zaczną odrastać?

Witam, od dwoch lat cierpie na lysienie androgenowe. Podwyższony poziom dheas i gorna granica androstenodionu i testosteronu przy braku estrogrnow. Od pol roku stosuje Loxon 5 % i Alpicort E. Od 3 miesiecy doustnie Syndi 35 i Androcour 0,5 tabl. co drugi dzień. O ile wlosy mniej wypadają, jednak brak odrostu. Wlosy rosną ziniaturyzowane, co stwierdzila pani trycholog, a przedzialek sie poszerza. Czy kiedykolwiek wlosy zaczną odrastac?

Lek. Tomasz Budlewski

Od jak dawna stosowane są leki? Być może będzie konieczna modyfikacja dotychczasowego leczenia. Proponuję zgłosić się do lekarza endokrynologa