Czy jest szansa, że zatrzymam te zmiany kręgosłupa?

Dzień Dobry proszę o pomoc mam dyskopatię wielopoziomową odcinka piersiowego od TH6 7 DO th12 wynik rezonansu brzmi tylne szerokie wypukliny nieznacznie modelują przednią ścianę worka oponowego worek oponowy bez cech ucisku oraz rdzeń moje dolegliwości to sztywność kręgosłupa oraz czasem ból miedzy łapatkami zacząłem rehabilitację codziennie ćwiczę czy jest szansa że te zmiany zatrzymam by nie było gorzej mam 35 lat pozdrawiam

No to pora na regularne ćwiczenia, pływanie, sporty ! opisano niewielkie zmiany : dyskopatię wielopoziomową odcinka piersiowego od TH6 7 DO th12 wynik rezonansu brzmi tylne szerokie wypukliny nieznacznie modelują przednią ścianę worka oponowego worek oponowy bez cech ucisku oraz rdzeń moje dolegliwości to sztywność kręgosłupa oraz czasem ból miedzy łapatkami " do interpretacji klinicznej,
Konieczny kontakt z rehabil, neurologiem ; regularne ćwiczenia
Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ?
Bardzo ważny spokój, rozmowa z Lekarzem ale koniecznie też z bliskimi osobami, , relaks ale i aktywność codzienna!
Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, aktywność fizyczna! Suplementacja witamin, regularne posiłki, unikac nadwagi. Jak wyniki innych badan ?, Na pewno będzie powoli coraz lepiej, czego Pani serdecznie życzę! Pozdrawiam i zapraszam