Czy jest taka możliwość, aby włosy były takie grube i gęste jak kiedyś?

Witam. Kiedyś miałam bardzo gęste włosy, jednak zaczęłam je farbować i używać prostownicy, przez co stały się jak siano. Po czym przez kilka lat miałam niedobór żelaza, po pewnym czasie miałam anemię, z której wyszłam. Włosy są teraz naturalne i nie używam prostownicy. Czy jest taka możliwość aby były takie grube i gęste jak kiedyś ? Jaki szampon będzie najlepszy ? Używam teraz z herbal care ziołowy. Poza dobrym odżywianiem jakie suplementy są dobre na wypadanie włosów? i jakie witaminy ? Pokrzywa i skrzyp spowodują, że będą nowe włoski ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.