Czy jest taka możliwość, że jestem w ciąży?

Okres spóźnia mi się już 2 tygodnie, robiłam już drugi test i oba wyszły negatywnie. Od kilku dni mam jednak początkowe objawy w ciąży (mrowienie i ból piersi, zgaga - co wcześniej mi się nie zdarzało, większą wrażliwość skóry, itp).
Czy to może być ciąża?

Witam serdecznie,

Test ciążowy najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Można go powtórzyć po 48 godz. jeżeli są wątpliwości. Nie wiem, kiedy Pani robiła te testy.

Objawy, które się pojawiły mogą mieć związek z ciążą. Aby wyjaśnić sytuację proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam