Czy jest taka możliwość, że nie będę mogła mieć drugiego dziecka?

Witam od dziecka choruję na odmiedniczkowe zapalenie nerek jest to choroba przewlekła aktualnie jestem w 9msc. ciąży odziedziczyłam tą chorobę po prababci podobno chorobę dziedziczy co 3 pokolenie więc wypadło na mnie. Moja prababcia nie mogła przez nią zajść w 2 ciążę przez co moja babcia jest jedynaczką boję się że też nie będę mogła mieć drugiego dziecka czy jest taka możliwość ? czy to jest wyssane z palca ? gdzie powinnam się zgłosić z tym pytaniem ?

Szanowna Pani, nie jest to choroba dziedziczna ani tym bardziej nie powoduje zaburzeń płodności (jeśli jest dobrze leczona)