Czy jest to bezpieczna praca w ciąży?

Dzień dobry Mam pytanie. Jestem w 6tyg. ciąży. Pracuje w zakładzie produkcyjnym w ktorym przetwarzany jest węgiel . Pracuję przy komputerze 8h dziennie. Czy jest to bezpieczna praca w ciąży? Chodzi mi o zanieczyszczenia powietrza zwiazane z produkcją. Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeśli jest zapylenie to nalezy rozważyć wskazania do zwolnienia lekarskiego proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego ciąże