Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jest to jakieś nierozwinięcie narządów płciowych?

Witam, Mam 20 lat i problem z penisem. Pomijając fakt, że jego wymiary to 13-14cm(długość) i 12(obwód) jest on wykręcony i przechyla się całkowicie na lewą stronę. Gdy dochodzi do wzwodu, przybiera on pozycję pionową bardzo blisko brzucha a próba obniżenia go do 90 stopni względem ciała tak aby stosunek mógł być możliwy wiąże się z bólem. Przy tej próbie także ukazuje się charakterystyczny dołek od górnej strony, tak jakby coś ciągnęło go do pozycji pionowej. Czy jest to jakieś nierozwinięcie narządów płciowych? Co zrobić w takiej sytuacji?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Wymiary Pana penisa są zupełnie prawidłowe (w Polsce średnia długość to 14cm). Bardzo rzadko zdarza się, że penis jest zupełnie prosty - u większości mężczyzn odchyla się w którąś ze stron. Jeśli ułożenie Pana penisa uniemożliwia komfortowe współżycie, może to świadczyć o nierównomiernej długości ciał jamistych. Jest to nieprawidłowość rozwojowa, którą można skutecznie leczyć. Aby jednak dobrać odpowiednią metodę, konieczna jest wizyta u urologa. Pozdrawiam serdecznie.

http://www.slomka.org/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy