Czy jest to możliwe, abym w wieku 21 lat miał raka?

Witam! Od dłuższego czasu odczuwam stały dyskomfort w nadbrzuszu(nasila się jedynie wieczorem po 21, 22).Mam również gazy. Wypróżniam się normalnie, jednak ostatnio zauważyłem,że gdy podczas gazów mocniej zepnę zwieracze tak jakbym miał oddać kał, to wypróżniam niewielką ilość kału np. w postaci 1 małej kulki.(nie odczuwam przed tym parcia na stolec, ani konieczności skorzystania z ubikacji, a mimo to oddaję tą małą ilość kału.) Co to może być? Czy jest to możliwe, abym w wieku 21 lat miał raka?

Z takimi dolegliwosciami należy zglosic się do lekarza, na przede wszystkim badanie per rectum, ewentualnie badanie kolonoskopowe, poza "rakiem" jest wiele schorzeń czynnościowych, które mogą dawac podobne do opisywanych objawy