Czy jest to możliwe, ze jestem chora na boreliozę?

Witam, 3 miesiące temu ugryzł mnie kleszcz. Został on wyciągnięty. Przez 2-3 dni ślad był niewielki w środku z czarna kropka, później natomiast ślad urosło do ok 1 cm. Od tego czasu nie powiększa się. Są dni, gdy ślad jest bardziej płaski i wyglada jakby miał zniknąć by na drugi dzień stać się bardziej wypukły. Ślad nie przemieścił się, ale swędzi codziennie. Wykonałam dziś badanie boleriozy Igg oraz igm. Byłam u dermatolog, która przepisał mi maść. Czy jest to możliwe, ze jestem chora?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli objawy są nadal wskazana ponowna wizyta u lekarza dermatologa