Czy jest to możliwe, że po tej dawce beta-blokera mam przerzedzone włosy?

Witam! Od 10 lat wypadają mi włosy. W tym czasie zażywałam też różne leki. (Tyroksyna, Bromokryptyna, Beta-bloker). Obecnie zażywam Betaloc ZOK 50. Miałam migotanie przedsionków i nadciśnienie. Obecnie nie przyjmuję hormonów tarczycy. Mam stwierdzone Hashimoto i niedoczynność. (wyniki w normie. Było przedawkowanie tyroksyny). Czy jest to możliwe, że po tej dawce beta-blokera mam przerzedzone włosy?

Lek. Katarzyna Szymczak

W działaniach niepożądanych występuje ten objaw, jednak zdarza się bardzo rzadko.
Pozdrawiam