Czy jest to nadal wskazanie do cc z powodu kłykcin kończystych?

Witam. Jestem w 34 tygodniu ciazy. Dwa lata temu (w pierwszej ciąży) zdiagnozowano u mnie kłykciny kończyste. Poród zakonczyl sie poprzez cesarskie cięcie. Leczylam zmiany . Jednakże powrocily. Zastanawia mnie czy tym razem będę miała cesarke czy poród naturalny. W obecnej ciazy pojawilo się kilka zmian kłykcinowych jednak większość zniknęła i jest ich minimalna ilosc. Czy jest to nadal wskazanie do cc czy jednak nie ?

Lek. Michał Lenard

O sposobie porodu zdecyduje lekarz położnik po ocenie Pani stanu klinicznego i zbadaniu zmian. Pozdrawiam!