Czy jest to objaw czegos powaznego?

Na ręku od wewn strony ok. miesiąc temu pojawiła się mała czerwona plamka/ krostka która z czasem zaczęła się rozszerzać i łuszczyc. Teraz ma wielkość kciuka i ma postać plamy, suchej w srodku na zewnątrz ma czerwoną obwódkę. Nie swedzi ani nie boli. Jest po prostu sucha. Czy jest to objaw czegos powaznego?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.