Czy jest to zmiana złośliwa?

prośba o interpretacje wyniku TK, wątroba jest nie powiększona,nieznacznie i jednorodnie hipodensyjna w obrębie wątroby w lokalizacji segmentu 7widoczne jest nie ostro konturowe ognisko hipodesyjne o wymiarze ok16 mm we wcześniejszym badania TK nazwano to gruczolakiem czy jest to zmiana złośliwa? badane były nadnercza dwa gruczolaki obu nadnerczy jestem po usunięciu nerki guz łagodny

Lek. Tomasz Budlewski

Gruczolak to zmian łagodna lecz powyższy opis wymaga rozszerzenia diagnostyki i sadze ze nalezy wykonać biopsje aby poznać charakter zmiany