Czy jest to zwykła grypa jelitowa?

Chciałabym zapytać o ewentualną przyczynę moich dolegliwości. Od pół roku męczy mnie pewna przypadłość. Po pierwsze zgaga. Nigdy nie miałam zgagi a od pół roku bardzo często mnie męczy. Są momenty, że nawet się robi nie dobrze ponieważ jest tak silna. Żadne lekarstwa nie pomagają. Oczywiści są dni, gdy wogle mi nie dokucza. Po drugie przynajmniej 2 razy w miesiącu a przez ostatnie 3 miesiące nawet średnio 4 razy przechodziłam dzień masakry. Wstając rano z łóżka czułam potworny ból głowy. Ból często oscyluje w okolicach prawej skroni promieniując ku oku i policzku. Wraz z bólem głowy występują również wymioty. Wymioty nie są spowodowane złym jedzeniem czy też jak się mówi pozostaniem jedzenia na żołądku. Wymiotując wydalam tylko płyny, zazwyczaj zabarwione na żółtawy kolor. Jak wiadomo boli głowa więc sięgam po tabletke. Zazwyczaj pomagały 2 tabletki silnego ibupromu, niestety ostatnim razem po zażyciu dopiero 6 tabletki ból stawał się łagodniejszy. Takie objawy sprawiają, że mam wrażenie, że umieram jest to dość nieprzyjemne. Zawsze takie dolegliwości trwają jeden dzień i następnego dnia jest już ok. Dodam, że zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy oraz moja miesiączka jest bardzo nieregularna choć nie wiem czy ma to związek. Bardzo proszę o pomoc myślę, że nie jest to zwykła grypa jelitowa.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna pilna wizyta u lekarza rodzinnego i badanie neurologiczne poranne wymioty bez konkretnego rozpoznane go czynnika sprawczego są dosyć niepokojące