Czy jest w ogóle możliwe, aby w próbie obciążeniowej drugie badania pokazało niższy wynik?

Witam, Proszę o krótką interpretację poniższego badania na obciążanie glukozą kobiety w wieku 71: -pierwsze badanie 104 mg/dl -po 2 godzinach od podania 75g glukozy 88 mg/dl Czy jest w ogóle możliwe, aby w próbie obciążeniowej drugie badania pokazało niższy wynik? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny wskazana wizyta u lekarza diabetologa