Czy jestem biseksualny pomimo związku małżeńskiego?

Od zawsze interesowały mnie kobiety i nigdy nie myślałem o kontaktach seksualnych z mężczyznami do pewnego czasu. Jestem w stałym związku lecz od kilku miesięcy przeglądam strony dla biseksualistów i homoseksualistów oraz pociąga mnie pornografia o takiej tamtyce. Kilka razy miałem sny erotyczne z mężczyznami i kobietami wspólnie lecz również z samymi mężczyznami. Na samą myśl o kontakcie seksualnym z mężczyzna strasznie się podniecam i fantazjuje o tym. Lecz te ochoty przechodzą same, czasami w ogóle o tym nie myśle. Jestem w szczęśliwym ziwazku lecz czy mogę być biseksualny i dopiero teraz się o tym przekonuje ?

Jeśli ma Pan rozterki, to dobrym pomysłem będzie konsultacja z seksuologiem, który pomoże Panu zobaczyć Pana seksualność w bardziej uporządkowany sposób.
Pozdrawiam i życzę dużo pomyślności!
seksuolog@grabowski.gr