Czy jestem parafilikiem?

Czy jestem parafilikiem? Nie kręci mnie zwykły seks, lubię i chcę być poniżany przez innych mężczyzn, wyśmiewany, rozbierany siłą do naga i tak zostawiony, fantazjuje o tym cały czas, a uprawienie seksu z moim chłopakiem z którym jestem od roku nie sprawia mi przyjemności. Czy to parafilia?

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna - naturalnie różnimy się między sobą potrzebami seksualnymi. Preferencje, które Pan opisuje można nazwać masochistycznymi.
Nie jest jednak możliwe postawienie żadnej diagnozy bez osobistego kontaktu - dłuższej rozmowy, zebrania większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych.
Jeśli Pana życie seksualne w jakiś sposób budzi Pana wątpliwości czy niepokój, proszę skonsultować się z psychologiem-seksuologiem w swoim mieście.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Diagnozy nie można określać bez osobistej konsultacji.
Może Pan udać się na konsultacje do seksuologa i porozmawiać o swoich wątpliwościach / pytaniach.