Czy jestem posiadaczką cery mieszanej?

Dzień dobry.Mam cerę mieszana acz kolwiek nie do konca jestem pewna.Często czuje uczucie suchosci skory ale też niektorych miejscach jest tlusta.Miałam już różne kremy do twarzy ale nie spełniały się. Problemem jest to ze po nałożeniu kremu mam uczucie jak bym znów musiała nałożyć krem.Wiec to robię. Kiedys miałam krem na bazie alg morskich był wporzadku.Ale czy to jest ten właściwy. Proszę o radę. Pozdrawiam Grazyna

Dzień dobry

Cera mieszana jest bardzo wymagająca, proszę skonsultować się u kosmetologa. Eksperymenty z kremami mogą tylko pogorszyć stan skóry, potrzebuje Pani profesjonalnego doboru składników aktywnych.

pozdrawiam serdecznie

IJ